Menu
EN

نمایش مقاله

بازدید چند ساعته رئیس شورای اسلامي شهر تهران از خط 7 مترو
اخبار 1396/11/11 print

image
صبح امروز رئیس شورای اسلامي شهر تهران با حضور در ایستگاه مترو محلاتی (تقاطع بزرگراه بسيج) از خط 7 مترو و ایستگاه های آن بازدید كرد.

صبح امروز رئیس شورای اسلامي شهر تهران با حضور در ایستگاه مترو محلاتی (تقاطع بزرگراه بسيج) از خط 7 مترو و ایستگاه های آن بازدید كرد.
به گزارش روابط عمومي و بين الملل شركت راه آهن شهري تهران و حومه (مترو)، صبح امروز چهارشنبه 11 بهمن ماه سال 96 محسن هاشمی رئیس شورای اسلامی شهر تهران با حضور در خط 7 مترو از روند ایمن سازی و تكميل بخش هاي مختلف این خط بازدید كرد.
در جریان این بازدید چند ساعته كه معاون حمل و نقل و ترافیك شهردار تهران، مدیرعامل مترو و مدیرعامل شركت بهره برداری مترو نیز حضور داشتند، رئیس شورای شهر تهران از بیشتر ایستگاه های این خط حدفاصل ایستگاه شهید محلاتی تقاطع بزرگراه بسيج تا ایستگاه شهید نواب صفوی بازدید كرد و در جریان روند تكمیل این خط جهت آماده سازی برای بازگشایی در تاریخ تعيين شده توسط شهرداری تهران قرار گرفت.
مهندس علی امام، مدیرعامل مترو در جریان این بازدید چهار ساعته كه از ايستگاه بسيج واقع در بزرگراه شهيد محلاتي در جنوب شرقي تهران آغازشد و از ايستگاه هاي آهنگ، محلاتي، 17 شهريور، مهديه، قيام، مولوي، محمديه، بريانك، كميل، رودكي و نواب صفوي وارد خط 2 مترو تهران شدند گفت: خط 7 مترو به دلیل مشكلاتی كه در بحث ایمنی و نداشتن سیگنالینگ داشت در آبان ماه سالجاری تعطیل شد و زمانی 6 ماهه برای تكمیل آن تعیین شد تا با تكمیل تجهیزات و كارهای مرتبط بتوانیم این خط را برای بهره برداری به شرایط ایمن و استاندارد برسانیم.
ايشان مبلغ برآورد شده برای تكمیل خط 7 مترو را در حدود 370 میلیارد تومان اعلام كرد و ادامه داد: هرچند به دلیل مشكلات مالی پیش آمده نسبت به زمان بندی پروژه عقب هستیم اما امیدواریم تا پایان بهار 97 كه وعده بازگشایی خط 7 به شهروندان داده شده است، این خط به بهره برداری برسد.
پس از این بازدید، رئیس شورای شهر تهران با حضور در خط 2 مترو به جمع شهروندان آمد و از نزدیك در جریان مشكلات آنان قرار گرفت.
همچنین در جریان این برنامه رئیس شورای شهر تهران نمایشگاه عكس ایستگاه مترو فدك با موضوع "آیت الله در فدك" را افتتاح كرد.


ساير تصاوير



به این خبر امتیاز دهید.rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.