Menu
EN

نمایش مقاله

بررسی ایستگاه‌های مترو برای نصب پله‌برقی و آسانسور
اخبار 1397/2/30 print

image
مدیرعامل مترو تهران از آغاز طرح بازنگری ایستگاه‌های مترو در پایتخت خبر داد.

مدیرعامل مترو تهران از آغاز طرح بازنگری ایستگاه‌های مترو در پایتخت خبر داد.

علی امام در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اجرای طرح بازنگری ایستگاه‌های مترو، گفت: به معاونت مهندسی مترو ابلاغ كردیم كه بازنگری ایستگاه‌های مترو را برای نصب پله برقی و آسانسور دردستور كار قرار دهد.

وی با بیان اینكه برخی از ایستگاه‌های خطوط قدیمی‌تر بدون پله برقی و آسانسور هستند كه این مسئله سبب بروز مشكلاتی شده است، گفت: البته در خطوط جدید همچون خط 4 مترو مكان نصب پله برقی و آسانسور تعبیه شده است اما هنوز مناقصه خرید برگزار نشده و با وجود آنكه مكان آن در نظر گرفته شده است اما خالی است كه باید هر چه سریعتر این مشكل مرتفع شود.

امام با بیان اینكه نصب پله برقی و آسانسور در ایستگاه‌هایی كه مكان آن ها مشخص شده است در اولویت قرار دارد، گفت: تا دو ماه آینده مشاور برای بررسی دقیق بازنگری و نحوه نصب انتخاب خواهد شد و كار نصب پله برقی و آسانسور در صورت امكان انجام می‌گیرد.

مدیرعامل مترو تهران با بیان اینكه ممكن است نتوانیم در ایستگاه‌های قدیمی‌تر مترو پله برقی و آسانسور نصب كنیم، گفت: تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد تا برای رفاه حال شهروندان نسبت به نصب پله برقی و آسانسور اقدام كنیم اما واقعیت این است كه باید مشخصات ایستگاه با مشخصات پله برقی و آسانسور منطبق شود و در صورت انطباق این مهم انجام می‌گیرد.به این خبر امتیاز دهید.rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.