Menu
EN

نمایش مقاله

مدیرعامل شركت مترو بیان كرد؛
اخبار 1395/9/20 print

image
مدیر عامل شركت مترو تهران گفت: با تلاش شبانه روزی كاركنان مترو، تمام تلاشمان را خواهیم كرد تا خطوط 6، 7 و فرودگاه امام (ره) در سال جاری به بهره برداری برسد تا شهروندان بتوانند از این نعمت بزرگ بهره مند شوند. 

مدیر عامل شركت مترو تهران گفت: با تلاش شبانه روزی كاركنان مترو، تمام تلاشمان را خواهیم كرد تا خطوط 6، 7 و فرودگاه امام (ره) در سال جاری به بهره برداری برسد تا شهروندان بتوانند از این نعمت بزرگ بهره مند شوند. 
به گزارش روابط عمومی شركت راه آهن شهري تهران و حومه (مترو) در راستای بازدید های دوره ای قائم مقام شهردار تهران صبح امروز عیسی شریفی قائم مقام شهردار تهران به همراه مازیار حسینی معاونت حمل و نقل و ترافیك شهرداری تهران، قدرت گودرزی معاون مالی و اقتصادی شهردار تهران، هابیل درویش مدیر عامل شركت مترو تهران و جمعی از مسئولان و مدیران خطوط مترو از مراحل و روند پیشرفت خط 6 مترو بازدید به عمل آوردند.
در پایان این بازدید گزارش پیمانكاران در رابطه با تكمیل هر چه سریعتر خطوط و موانع و مشكلات موجود ارائه شد .
در این جلسه همچنین هابیل درویشی در سخنانی ضمن تشریح وضعیت موجود خطوط 6، 7 و فرودگاه امام (ره) گفت: در چند ساله گذشته به هر روشی بود تلاش كردیم تا خطوط شبكه مترو تهران را راه اندازی كنیم و امروز این تلاش ها و خون دل خوردن ها در حال ثمر دادن است. 
وی افزود: تمام تلاش ما این است كه بتوانیم خطوط 6، 7 و فرودگاه امام (ره) را در سال جاری راه اندازی كنیم و در این راستا از تمام ظرفیت های موجود استفاده خواهیم كرد تا این مهم محقق شود. 
درویش تصریح كرد: اهتمام شركت مترو و كاركنان آن نیز بر همین اساس است تا این خطوط در سال جاری راه اندازی شود و در این مسیر از هیچ كوششی دریغ نخواهیم كرد. 
مدیر عامل شركت متروی تهران همچنین گفت: در حال حاضر بخش های ساخت تونل و ایستگاه ها انجام شده و فراهم آوردن تجهیزات و نصب آن ها  بخش پایانی كار است كه در حال انجام آن هستیم. 
وی در ادامه خاطر نشان ساخت: در خط 6 مترو بر طبق اولویت بندی هایی كه انجام شده دو بخش جنوبی و میانی در اولویت كار قرار گرفته است كه بخش جنوبی از دولت آباد تا میدان شهدا و بخش میانی از میدان هفتم تیر تا بزرگراه یادگار می باشد. 
گفتنی است خط 6 مترو تهران دارای ۳۱ كیلومتر مي باشد كه از دولت آباد شروع شده و به شهرك نفت در محدوده كوهسار ختم می شود.به این خبر امتیاز دهید.rating
  نظرات

هیچ نظری ثبت نشده است.