فهرست

تشکیل کارگروه ویژه جهت رسیدگی به درخواست‌های کارکنان مترو

تشکیل کارگروه ویژه جهت رسیدگی به  درخواست‌های کارکنان مترو

مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مترو از انجام نشست‌های مدیرعامل شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه (مترو) با کارکنان بخش‌های مختلف این شرکت  به‌صورت هفتگی و مستمر خبر داد و گفت: در این جلسه‌ مشکلات احتمالی همکاران احصاء و در کارگروه ویژه‌ای که بدین منظور تشکیل‌شده است پیگیری می‌شود

مهدی خداپرست خبر داد؛

تشکیل کارگروه ویژه جهت رسیدگی به  درخواست‌های کارکنان مترو

مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت مترو از انجام نشست‌های مدیرعامل شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه (مترو) با کارکنان بخش‌های مختلف این شرکت  به‌صورت هفتگی و مستمر خبر داد و گفت: در این جلسه‌ مشکلات احتمالی همکاران احصاء و در کارگروه ویژه‌ای که بدین منظور تشکیل‌شده است پیگیری می‌شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل راه‌آهن شهری تهران و حومه (مترو) مهدی خداپرست با تأکید بر این‌که یکی از مؤلفه‌های مهم در افزایش بهره‌وری سازمانی احصاء، تأمین و افزایش رضایت شغلی کارکنان است، عنوان کرد: بدین منظور مدیرعامل شرکت مترو به‌صورت هفتگی با کارکنان بخش‌های مختلف مجموعه نشست صمیمی داشته و در گفت‌وگو چهره به چهره از مشکلات و موضوعات مطرح شده توسط آنها باخبر می‌شود.
خداپرست با اشاره به این‌که این بازدیدها باهدف دریافت انتقادات و پیشنهادهای سازنده و بی‌واسطه انجام می‌شود، خاطرنشان کرد: کارکنان شرکت مترو در این بازدیدها به‌صورت عمومی و خصوصی به گفت‌وگو و انتقال پیشنهاد‌ها و نیز مشکلات به مدیرعامل مجموعه می‌پردازند.

مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت راه‌آهن شهری تهران و حومه (مترو) در ادامه عنوان کرد تاکنون 8 بازدید صورت گرفته و این اقدام سازنده تا اتمام بازدید از تمام بخش‌ها و زیرمجموعه‌های شرکت مترو ادامه دارد.

او با تأکید بر این‌که مهندس علی امام دستور تشکیل کارگروهی ویژه باهدف پیگیری مصوبه‌های این جلسه‌ها را داده‌اند، گفت: ایشان در چهارچوب قانون و در راستای اهداف سازمانی نسبت به رفع مشکلات کارکنان، تا حد ممکن دستورهای لازم را ابلاغ نموده‌اند.

گفتنی است عمده درخواست‌ها و پیشنهادهای احصاء شده در بازدیدهای مذکور شامل پست‌ها، ساختار سازمانی، حوزه رفاهی و نیز حوزه منابع انسانی در شرکت بوده است.

 

 

print
تعداد بازدیدکنندگان :112 یکشنبه 26 آبان 1398

عکس های بیشتر